İletişim - Ali Bulut YILMAZ
15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://www.alibulutyilmaz.com.tr 300 true

İletişim

Aklınıza takılan tüm soruları aşağıda bulunan iletişim formu veya e-posta adreslerim üzerinden tarafıma ulaştırabilirsiniz. Mesajınızın elime ulaşmasının ardından 4 iş günü içerisinde (program yoğunluğuna göre süre değişebilir) yanıtlamaya çalışacağım.

Unutmamanızda fayda var!
Bir eğitim ve faaliyet programım mevcut olduğu için mesajınızı gönderdiğiniz sıralarda derste ve/veya yeşil bir çalışma içerisinde olabilirim. Bu zamanlarda e-postalara yanıt vermem biraz zor oluyor fakat kesinlikle tüm e-postalara yanıt vermekteyim. Bu yüzden e-posta gönderdikten sonra sabırla beklemenizi tavsiye ediyorum. Eğer 10 iş günü geçmiş fakat hala cevap alamamışsanız tekrar iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

E-Posta Hesaplarım:

E-Posta HesabıKullanım Amacı
merhaba@alibulutyilmaz.com.trGenel amaçlı iletişim tercihlerinde bu e-posta adresimi kullanınız.
tema@alibulutyilmaz.com.trTEMA Vakfı ve Genç TEMA ile ilgili konularda tercih ediniz. (Bu kanalda belirttiğim konular dışındaki e-postalara yanıt vermemekteyim.)
Paylaş:
Değerli ziyaretçim, uzun zamandır üzerinde çalışma yürüttüğüm çevreci projem Yeşil Adım'a tüm enerji ve konsantrasyonumu odaklama kararı vermiş bulunuyorum. Bu yüzden buralar ŞİMDİLİK biraz sessiz kalacak gibi. Projemi hala incelemediyseniz butondan detaylara ulaşabilirsiniz.Yeşil Adım'a Git
+