Prof. Dr. Kani IŞIK Hoca’mızın yazmış olduğu TEMA Vakfı ve Ali Nihat Gökyiğit Vakfı Yayınları‘nın bir parçası olan Biyolojik Çeşitlilik (ISBN: 978-975-01176-0-2) kitabını geçtiğimiz aylarda TEMA Vakfı‘nın Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Temsilcisi Halit ÖZEN okumam için hediye etti. Kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum.. 🙂

Kitabı eğitim ve program yoğunluğundan kaynaklanan sebeplerden dolayı bir türlü okumaya fırsat bulamıyordum. Fırsat yaratıp, okumaya başlayayım dediğim zamanlar da ise her defasında ilk bölüm olan Mutlu Köy’ün Ekolojik Öyküsü‘nü okuyup orada kalıyordu, bir türlü devamını getiremiyordum. Dün itibariyle programım biraz daha hafiflemiş oldu ve artık kitabı bitirmem için oldukça fazla zamanım olduğunu düşünüyorum. Kani Hoca’mızın daha ilk bölümden etkileyici bir giriş yapması kitabın diğer bölümlerini okumak için okuyucuyu meraklandırıyor. Kitabın tamamını okuyup bu eşsiz kaynaktan yararlanmak, bilgilenmek için sabırsızlanıyorum.

Son olarak, sizlerin de bu kitabı okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Pişman olmayacağınızdan eminim, tabi çevre konularına duyarlı biriyseniz. 🙂 Aşağıda verdiğim bağlantı üzerinden kitabı PDF formatında ücretsiz indirebilir ve okuyabilirsiniz.


Kitabı indirmek için: Prof. Dr. Kani Işık Biyolojik Çeşitlilik

Content Protection by DMCA.com

2 thoughts on “Ne Okuyorum: Biyolojik Çeşitlilik

Bir Cevap Yazın