Yeni Yıl Yeni Planlar

0

Yeni yıla girmemiz ile birlikte web siteme de son bir kez daha çeki düzen vermeye karar verdim. 2013 yılından beri kendime ait ilk özel alan adını kayıt etmemden bugüne kadar sitemin içerik ve düzenini defalarca değiştirip, sıfırdan başlangıçlar yaptım. Normalde 4-5 sene faaliyet gösteren siteler (tabi belli bir konuda faaliyet gösterenler) kendini düzene oturtmuş, hedef kitlesini edinmiş olur ancak bu süreç bende her defasında yeniden kurulumlar başlattığım için hep yerinde saydı.

Eh hal böyle olunca bu gidişata bir dur deyip, kendimize bir düzene sokma vakti geldiğini hatta geçmek üzere olduğunu farkına varmış bulunuyorum.

Bundan böyle web sitemi sadece blog odaklı kullanacağım. İçerik olarak net birşeye karar vermiş olmasam da şimdilik sadece fotoğraf ve fotoğrafçılık üzerine belki daha sonra bilgi ve deneyimlerime göre daha fazla konu üzerinden paylaşım yapabilirim.

Bu arada yeni yıl ile birlikte hali hazırda olan YouTube kanalı ve diğer sosyal medya hesaplarımı da düzenlemeye karar verdim. Bakalım yıl içinde ne gibi şeyler olacak, zaman içerisinde hep birlikte göreceğiz… 🙂

Yeni yılınızı en güzel dileklerimle kutlarım..

Bir Cevap Yazın