Yeşil Adım Platformu Tekrar Yayında!

0

2016 yılının sonlarına doğru ani bir beyin fırtınası sonucunda ortaya çıkan yeşil projem; Yeşil Adım Platformu (yesiladim.org) ile uzunca bir süredir çeşitli sebeplerden dolayı ilginemiyordum. Aradan bir yıl geçmesine rağmen ilgisizlikten proje olduğu yerde sürünmekteydi. Kısacası sessizce ölümünü beklemekteydi.

En zor karar…

Proje için iki yol gözükmekteydi, ya projeye son verecektim (elbette bunun olmasını istemiyordum), yada yeni bir umut ışığı yakıp, projeye temiz bir sayfa açıp yoluma devam edecektim. Uzun uzun düşündüm. Çevremdekiler ile projeyi detaylandırdım.

Ve sonuç

Sonuç tahmin edebileceğiniz gibi yeşilden yana oldu. Projeye yeşil bir ışık yakarak, yeniden yapılandırma kararı aldım ve çok kısa zaman sonra (2018 başında) yeni bir tasarım ile yeniden yayın hayatına başlayacağım.

Projenin yeni yayıncılık hayatına başlarken, bir veya birkaç sürpriz proje ile doğa için çalışmalar yürütmeyi planlıyorum. Bunun için şimdiden çalışmalara ve görüşmelere başlamış bulunmaktayım. Bakalım ilerleyen süreçlerde bizleri neler bekliyor, hep birlikte göreceğiz. 😉

Yazıma son vermeden önce bugüne kadar destek olan herkese tek tek teşekkürlerimi sunuyorum, çevreci projemi incelemek isterseniz de şuraya proje sitesine ulaşabileceğiniz bağlantıyı bırakıyorum. Güzel gelişmelerde tekrar görüşmek dileğiyle. 🙂

Bir Cevap Yazın